Nuwe heelwerktuie

Ferdi Pieterse

Bemarkingsbestuurder: Heelwerktuie
Klerksdorp - SENWES Head Office

+27 18 464 7653
+27 83 458 1304



‘n Heelwerktuigbemarker in jou streek staan reg met goeie raad en uitstekende diens. Laat Senwes se bemarkers jou bystaan met goeie diens op trekkers, implemente en verskeie ander boerderytoerusting wat op die plaas benodig mag word.

Besigtig die volledige John Deere-produkkatalogus van Suid-Afrikaanse produkte deur hier te klik

Heelwerktuigbemarkers

(John Deere en diverse heelwerktuie)

 

Bemarkers

Selfoon no

Takke

E-pos

André Gouws

083 283 2463

Lichtenburg, Coligny, Sannieshof, Delareyville, Mareetsane

andre.gouws@senwes.co.za

Carel Malherbe

072 589 5548

Theunissen, Welkom, Winburg, Ventersburg, Brandfort, Hennenman

carel.malherbe@senwes.co.za

Corné Smith

072 708 0568

Leerling bemarker

corne.smith@senwes.co.za

Dries van Schalkwyk

082 829 7576

Bloemfontein, Bethulie, Dewetsdorp, Dealesville, Edenburg, Jagersfontein, Petrusburg, Smithfield

dries.vanschalkwyk@senwes.co.za

Eddie Fryer

079 418 8488

Hartswater, Vryburg

eddie.fryer@senwes.co.za

Herman Smalberger

071 133 4194

Lichtenburg-Oos, Ventersdorp, Coligny, Koster, Zeerust, Derby

herman.smalberger@senwes.co.za

Jaco Harmse

072 854 9302

Edenville, Koppies, Kroonstad, Lindley, Heilbron

jaco.harmse@senwes.co.za

Johan Griesel

083 441 0271

Bloemhof, Christiana, Hertzogville, Boshoff

johan.griesel@senwes.co.za

Kwek Dietrichsen

083 235 5313

Hoopstad

kwek.dietrichsen@senwes.co.za

Louis Stroebel

079 097 0714

Makwassie, Schweizer-Reneke, Wolmaransstad

louis.stroebel@senwes.co.za

Nelius Hattingh

082 306 5808

Hartbeesfontein, Klerksdorp, Ottosdal

nelius.hattingh@senwes.co.za

Paseka Maqaza

083 700 7525

Opkomende boere

paseka.maqaza@senwes.co.za

Paul Cornelius

084 901 9677

Ventersdorp, Potchefstroom

paul.cornelius@senwes.co.za

Philip Nel

083 451 3947

Bultfontein, Odendaalsrus

phillip.nel@senwes.co.za

Werner Erasmus

083 225 4501

Bothaville, Viljoenskroon, Leeudoringstad

werner.erasmus@senwes.co.za

Wessel Visagie

082 455 7200

Wesselsbron

wessel.visagie@senwes.co.za

Wimpie Nel

082 719 3012

Parys, Sasolburg, Viljoensdrif, Vanderbijlpark, Vereeniging, Westonaria, Fochville, Vredefort, Oberholzer, Tarlton, Krugersdorp

wimpie.nel@senwes.co.za

 

Senwes



Facebook   Twitter   YouTube  



SENWES BEPERK Registrasienommer: 1997 / 005336 / 06
1 Charel de Klerk Straat, Klerksdorp --- Posbus 31, Klerksdorp, 2570
Tel: +27 18 464-7800 | Faks: +27 18 462-4873 | Tolvry: 080 941 4011 | E-mail: info@senwes.co.za
Kredietverskaffer - Ref number: NCRCP 2402
Enige vrae of kommentaar aangaande die webtuiste
kan gerig word aan webmaster@senwes.co.za